Çelik Ev Nedir?

 

Çelik ev günümüzün en ideal konut çözümlerinden biridir. Bugün dünyadaki gelişmiş ülkelerin insanları depreme dayanıklı konutlarda oturmaktadır.

En son geliştirilmiş teknolojilerle üretilen Çelik konutlar.Depreme karşı, betonarme konutlara kıyasla sadece ağırlık farkından dolayı en az 10 kat daha fazla dayanıklıdır.

Çelik taşıyıcı sistemin esnek davranışı ve panellerin birleşme detaylarındaki özellikler nedeniyle deprem yükleri yumuşatılmakta ve etkisiz hale getirilmektedir bu yüzden çelik ev çözümleri çoğunlukla tercih edilmektedir.

Dolayısıyla, Betonarme, ahşap ve çelik sistemler arasında, Amerikanevi’nin uyguladığı, kaynaksız çelik ev sistemi, En dayanıklı, en kısa sürede biten, en ekonomik ve izolasyonu en iyi olan yapı sistemi olmaktadır. Çelik evlerimiz ve Çelik konutlarımız, izolasyon değerleri ve deprem yönünden, prefabrik yapılarla kıyaslanamaz.

Dünyanın en gelişmiş ülkesi olarak kabul edilen ABD’de bile kullanılan konutların %99′ u çelik ev olarak uygulanmaktadır.

Size, en uygun konut için, Foto galeri sayfamızdan 85 m2 – 320 m2 arası konutlarımızı inceleyiniz.

amerikanevi.com bir Amerikanevi resmi sitesidir.

Çelik Ev Nedir?” üzerine bir yorum

  1. Çelik Ev için kafamızda soru işaretleri vardı ancak yapılan işleri ve sonucu görünce tek kelime ile mükemmel bir hizmet.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir